Щоденна робота комунального підприємства

Дата: 04.09.2020 13:21

В Городоцькій громаді активно ведуться роботи з благоустрою. Не покладаючи рук працюють усі працівники комунального підприємства КП «Городоккомунсервіс».

Працівники з благоустрою наводять лад на клумбах міста, прибирають вулиці та ін.. Крім цього, комунальники  продовжують прибирання стихійних сміттєзвалищ, які створюють самі жителі біля місць збору твердих побутових відходів.

Задля своєчасного забезпечення питною водою населення громади, бригада аварійно-відновлювальних робіт ліквідувала прориви по вулиці Чайковського та в селі Кузьмин.

Також, провели підключення абонентів до центрального водопостачання по вулиці Призаводська.

Розпочали роботи з прокладання нового водогону в селі Матвійківці.

Замінили лічильник (зворотній клапан) на артезіанській свердловині «Жмеринка».

При профілактичному огляді запірної арматури комунальники виявили пошкодження, які було замінено.

І знову ліквідовували чергові затори каналізаційної мережі по вулицях Миру, Невського, Шевченка, Індустріальна та провулку МКК. Нажаль, мешканці багатоквартирних будинків, засмічуючи каналізаційну мережу, часто не думають, про те, кому і в яких умовах доводиться працювати, щоб у них потім не було проблем з водовідведенням.

На деякі вулиці міста, був розвезений щебінь для підсипки доріг.

Протягом цього тижня, енергетики комунального підприємства замінили лампи мережі вуличного освітлення міста та проклали 300м. нової лінії електромережі по провулку Волошина та відновили освітлення в с.Грицьків. Відкоригували роботу таймерів вуличного освітлення по місту.

Звичайно, що працівники комунальної служби щоденно проводить чималий об’єм роботи, аби ми мали змогу прогулятись жити в чистій та комфортній громаді.