Засідання адміністративної комісії

Дата: 04.09.2020 15:31

Чинним законодавством України передбачений вичерпний перелік органів, які уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення. Одним з таких органів є адміністративна комісія при виконавчому комітеті Городоцької міської ради.

Сьогодні, в залі засідань міської ради розглядалось 6 протоколів про адміністративні правопорушення що передбачені:

• ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»;
  • ст.179 - Кодексу України про адміністративні правопорушення «Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві (на робочих місцях, у приміщеннях і на території підприємств, установ, організацій) або перебування на роботі в нетверезому стані».

Вела засідання керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька.

Членами адмінкомісії були прийняті відповідні рішення відповідно до  норм чинного законодавства.