Як проходили урочистості з нагоди Дня підприємця

Дата: 04.09.2020 15:34

Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійснені економічних реформ в Україні.

З нагоди відзначення Дня підприємця в залі засідань Городоцької міської ради відбулася святкова зустріч.

Місцевих підприємців   привітав з професійним святом міський голова Василь Підлісний та нагородив кращих підприємців громади подяками Городоцької міської ради.

Відбувся діалог керівництва громади та підприємців щодо ведення підприємницької діяльності, подальшої співпраці влади та бізнесу, а також проблемних питань, які виникають під час роботи.