Шановні підприємці!

Дата: 04.09.2020 15:45

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця!

Це свято енергійних, сильних, ініціативних людей. Ви розпочали і успішно розвиваєте власну справу, ви втілюєте в життя нові ідеї, забезпечуєте жителів громади необхідними послугами та товарами, створюєте нові робочі місця, наповнюєте бюджет Городоцької об’єднаної територіальної громади.

Успішне ведення підприємницької діяльності, це важка і клопітка праця. Тому висловлюю слова щирої вдячності підприємцям громади за працьовитість, небайдужість, допомогу у вирішенні  проблем об’єднаної громади та бійцям АТО, військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Велика повага вам за добрі справи і щирі слова подяки всім підприємцям та волонтерам.

Бажаю вам нескінченної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам, а також стабільності, надійних ділових партнерів і успіхів у всіх добрих починаннях!

З повагою,

міський голова                                           Василь ПІДЛІСНИЙ