Позачергове засідання сесії міської ради: що вирішували та про що говорили…

Дата: 08.09.2020 15:56

Депутати міської ради затвердили текст звернення до Городоцької районної ради з пропозицією про зміну засновника комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та передачу майна до комунальної власності Городоцької міської ради. Саме для цього, сьогодні, 8 вересня 2020 року  міський голова Василь Підлісний скликав депутатів на позачергове пленарне засідання сесії міської ради.

«Зміна засновника КНП «Городоцький РЦПМСД» позбавить необхідності у створенні Городоцької міською радою окремого центру первинної медико-санітарної допомоги, а також надасть можливість зберегти робочі місця працівників центру», - зауважив запрошений на засідання головний лікар КНП «Городоцький РЦПМСД» Анатолій Андрійчук.

Після прийнятого рішення депутати обговорили актуальне на сьогодні питання підвезення дітей дошкільного віку до закладів дошкільної освіти, які знаходяться в сусідньому населеному пункті.