Як святкували газовики щогоріч…

Дата: 11.09.2020 14:29

Свято День нафтовика і газовика, а також працівників нафтопереробної промисловості в Україні відзначають у другу неділю вересня. Дата заснована в 1993 році. Традиційні урочисті заходи проводяться по всій галузі.

Саме з нагоди професійного свята до Городоцької дільниці Красилівського відділення АТ «Хмельницькгаз» завітав перший заступник міського голови Сергій Літвінчук . За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, готовність завжди прийти на допомогу та з нагоди професійного свята нагороджено Грамотами Городоцької міської ради Фанду Миколу Володимировича - слюсаря групи газових розподільчих пунктів; Гаджука Василя Михайловича - слюсаря аварійно-диспетчерської служби, Нищу Людмилу Ростиславівну - контролера відділу інспектування, Войну Юрія Петровича - слюсаря групи внутрібудинкових служб газу та Сербанюк Людмилу Антонівну старшого контролера.

«У професійне свято українських нафтовиків приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цією нелегкою працею і бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів і досягнень на професійній ниві,  людського щастя та невгамовної енергії! Зі святом!», -  наголосив Сергій Літвінчук.