Завтра святкуємо День фізичної культури та спорту - величезне свято для всіх спортсменів

Дата: 11.09.2020 14:41

Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, розвиває в них такі навички як спритність, реакція, витривалість. Допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, зміцнює здоров’я, виховує характер та силу волі.

Із розвитком людства змінювалися спортивні вподобання та спортивні показники. З кожним роком спортсмени в черговий раз доводять, що немає нічого неможливого для людей відданих спорту, які щоденною важкою працею гартують своє тіло.

Городоцька земля здавна славиться своїми спортивними здобутками. Сьогодні, напередодні свята, міський голова Василь Підлісний на центральному стадіоні міста зустрівся з найактивнішими спортсменами територіальної громади для того, щоб вручити їм подарунки та подякувати   за їхній неабиякий внесок у розвиток фізичної культури та спорту. Також   висловив вдячність бухгалтеру ГМЦФЗП «Спорт для всіх» Новацькій Валентині Антонівні та вручив подарунковий сертифікат представнику футбольної команди «Жищинці» за третє місце в обласному чемпіонаті з футболу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Колюди Валентина Михайловича – тренера з легкої атлетики та Бонка Миколи Григоровича – тренера по футболу ДЮСШ, які завчасно відійшли у вічність.