Робота за тиждень…

Дата: 11.09.2020 14:47

Завдяки сприятливим погоднім умовам чимало робіт протягом цього тижня було проведено працівниками комунального підприємства «Городоккомунсервіс»  на території громади.

Працівники дільниці з водопостачання та водовідведення ліквідували  три каналізаційні затори, які виникли  по вулицях Грушевського, Ярослава Мудрого, Київській та чотири прориви водопровідних мереж по вулицях  Хліборобній, Мендєлєєва, Івана Франка, Заводська площа. Замінено  6 м аварійної  ділянки  каналізаційної  мережі  по вулиці Миру.

Щоденно асенізаційна машина  комунального підприємства була задіяна для викачки каналізаційних стоків в районі МКК,  6-7  рейсів доводилось робити, щоб уникнути скупчення нечистот в даному мікрорайоні.

Не припиняються роботи  по відновленню  водопровідних мереж у старостинських округах громади.

В селі Купин уже замінено  160 м мереж  із запланованих 1800 м. В селі Матвійківці – 800 м із запланованих 2500 м. Проведено ремонтні роботи артезіанської свердловини в Старопісочнянському старостинському окрузі та ремонт водонапірної вежі в селі Турчинці де  також  проведено хлорування водогону.

В Новопорічанському окрузі на артезіанській свердловині   бригадою електриків  встановлено автоматичне обладнання для контролю води.

Протягом тижня замінено лампи вуличного освітлення  та відремонтовано щитове обладнання в селах Калитинці та Чорниводи.

Відремонтовано  електромережі у підвальних  приміщеннях  будинків  на вулицях:  Індустріальна,1а, Гончара, 6б та у  під’їздах будинків  на вул. Шевченка, 6 і Заводська площа, 1.

Тривають роботи з поточного ремонту дорожнього покриття у місті та в сільських населених пунктах.

У місті розвезено щебінь та прогрейдеровано  вулиці Призаводська та  Августина Волошина.

В селі Чорниводи встановлено водовідвідні лотки по вулицях Шкільна та Центральна.