Нарада
Дата: 02.02.2018 16:12
Кількість переглядів: 1067
02 лютого відбулася нарада керівництва міської ради і комунально підприємства з старостами та бухгалтерами старостинських округів.
На нараді були обговорені питання щодо вивільнення окремих працівників старостинських округів, планові завдання на поточний місяць в сфері комунального господарства, про реалізацію спільних напрацювань, повне обстеження комунального майна та деякі земельні питання. Налагоджена спільна ефективна робота – це повноцінний розвиток громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/d2864348e089df91c7defa815559e27d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/81982a4972da08d71b7564c4569b50d1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/fccd235be533cdb633b39bce1842c361.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04060708/4046e45329aa012667733f6615bf89f3.jpg)