Результат конкурсу на заміщення посади завідувача центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Городоцької міської ради

Дата: 14.09.2020 15:13

11 вересня 2020 року  у відділі освіти Городоцької міської ради  відбувся конкурс на заміщення вакантної посади завідувача центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Городоцької міської ради.

Рішенням конкурсної комісії кандидатура Максімової Жанни Василівни, яка успішно пройшла конкурсний відбір, рекомендована для призначення на посаду завідувача центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Городоцької міської ради.

Протокол засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантної посади завідувача центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Городоцької міської ради.