Роботи тривають по усій території громади…

Дата: 18.09.2020 13:51

Одним з основних завдань КП «Городоккомунсервіс» є підтримання життєдіяльності Городоцької ОТГ, а саме - санітарний стан і благоустрій на території громади.

З метою відновлення та забезпечення мешканців с.Підлісний Олексинець питною водою працівники аварійно-відновлювальних робіт встановили нову водонапірну башту, провели електромонтаж  та обвалування резервуару. А також, грейдерують та підсипають вулиці населеного пункту громади для покращення стану доріг. А електрики підприємства встановили опори.

Ліквідовано прориви по провулках Попова та Попика Віктора, а також по вулиці Макарова.

Протягом тижня асенізаційна машина КП «Городоккомунсервіс» викачувала каналізаційні стоки в районі МКК та по вулиці Кириченка.

Прогрейдерували та підсипали щебенем вулицю Призаводську, а також вивезли щебінь для підсипки дороги на провулок Попика Віктора та вулицю Гайдара.

В с.Купин спеціалізованою технікою КП «Городоккомунсервіс» було прокопано траншею для прокладання водопроводу.

Ініціативні жителі (рибалки) провели чистку водойми від сміття, а також розчистили берег річки від заростей. А працівники комунального підприємства здійснили вивіз сміття та зрізаних чагарників.

Закінчують оздоблювальні роботи окремих будівельних елементів та вимощують бруківку на окремих частинах центральної площі міста.

Комунальники щоденно вивозили сміття з контейнерів, які розміщені біля територій багатоквартирних будинків, у місцях загального користування по місту та громаді згідно з графіками.