"Кубок міського голови"...

Дата: 18.09.2020 14:28

З 15 по 17 вересня в Городоцькій громаді проходили змагання серед школярів на «Кубок міського голови», який організував та проводив міський центр фізичного здоров’я населення «Спор для всіх» за підтримки Городоцької міської ради.

В змаганнях приймали участь школярі ліцею № 1,2,4 та школи з польською мовою навчання.

Ігри змусили гравців добряче понервувати. М’яч переходив з однієї частини поля на іншу, ніде надовго не затримуючись. Сильні подачі – змушували усіх нервувати, але після фінального свистка судді всі перевели подих.

Хоч, і кожна з команда проявила силу характеру та прагнення до перемоги, але кубок дістався команді ліцею № 4, друге місце посіла команда ліцею № 2, третє – ліцей №1 та четверте – школа з польською мовою навчання.

Під час нагородження, переможців та учасників змагань привітав міський голова Василь Підлісний. Побажавши спортсменам цікавих ігор та більше перемог.

Усі учасники змагань отримали м’ячі, медалі та грамоти, а головний переможець - ще й комплект спортивної форми та кубок.