І знову перемога...

Дата: 23.09.2020 11:35

Уже традиційно вихованці Городоцької дитячої художньої школи приймають участь у міжнародному фестивалі «Підводні фантазії» спільно з Всесвітнім  фестивалем зображення підводного світу (Марсель. Франція), який проводиться 31 рік.

Фестиваль спрямований на розвиток і популяризацію дитячої творчості у всьому світі, спілкування дітей різних країн, знайомство з культурою і творчим досвідом один одного, зародження у дитини інтересу і любові до природи і підводного світу.

Цього року в конкурсі взяли участь більше трьох тисяч дітей з України, Росії, Білорусі, Польщі, Латвії та Казахстану.

На вручення переможцям фестивалю за І місце у ХХХІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості подарунків, дипломів та медалей завітала керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька, яка привітала учнів школи та побажала ще більше перемог та звершень. Прозоровська Вікторія, Ясніцька Богдана, Казмєрчак Інеса, Рибаков Іван, Порохнава Олександра, Зінов’єв Степан та Гончаренко Євген отримали подарунки від міської ради.

Вже не вперше учні дитячої художньої школи підкорюють журі невичерпною фантазією та різноманітними техніками.

Колекція робіт дитячої художньої школи м.Городок визнана однією з найкращих і нагороджена призом та медаллю за 1-е місце Фестивалю «Підводні фантазії - 2020». Всі роботи отримали високу оцінку журі.

Крім того, дитяча художня школа м.Городок була нагороджена грамотою товариства українських професійних інструкторів підводного плавання UDIP за виховання у дітей любові до природи та поглиблення інтересу до підводного світу засобами мистецтва.

Кращі роботи, відібрані Журі, можна подивитися на сайті http://www.udip.com.ua/festival/gallery.php

Щиро вітаємо переможців та викладачів!