Шановні жителі громади!

Дата: 23.09.2020 16:36

25 вересня 2020 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» міською радою, її структурними підрозділами та підвідомчими установами буде проводитись санітарне прибирання місць громадського користування.

Працівники підприємств, установ, організацій та небайдужі жителі громади, долучайтесь до впорядкування території, прилеглої до ваших домівок, багатоквартирних будинків, зупинок міського транспорту, територій кладовищ, спортивних майданчиків, парків та зон відпочинку.

Кожен, хто розуміє цінність чистоти, зможе зробити свій внесок у прибирання.

Все, що від вас потрібно – це витратити кілька годин свого часу, прийшовши разом з друзями чи сім’єю.

Пам’ятайте, що прибирання проводитиметься з дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки, тому майте при собі маски та захисні рукавички!