Роботи тривають: що та де роблять

Дата: 25.09.2020 08:30

Комунальне підприємство «Городоккомунсервіс»  безперебійно  працює   над забезпеченням першочергових потреб населення.

З настанням осені, велика увага приділяється благоустрою  на усій території громади. Проводиться обкошування та розчищення територій прилеглих до об’єктів соціальної сфери, місць загального користування та ін..

Електрики підприємства встановили опору та відновили вуличне освітлення біля міського будинку культури. Також, проводиться заміна старих ламп на енергозберігаючі.

Щоб привести в кращий стан дороги в населених пунктах громади, більшість з яких не мають твердого покриття, в Кузьминському старостинському окрузі протягом усього тижня проводилося підсипання доріг щебенем та грейдерування вулиць комунальної власності. У  Кузьмині  на вулицях Мічуріна, Примакова, Смотрицька, Я. Мудрого, в с.Шишківцях  на  Центральній. Загальна протяжність виконаних таких робіт становить 2,1 км.,  вивезено 400 тонн щебеню та відсіву.

А в селі Купин бригада аварійно-відновлювальних робіт встановлювала розподільчі колодязі по вулицях В.Чорновола та частково Л.Українки. Проводили заміну старих врізок на нові.

Розпочалися роботи по заготівлі соляної суміші на зимовий період.

Підсумовуючи викладене, хочеться зазначити, що для досягнення  гарних результатів нам потрібно співпрацювати з усіма  жителями, зосередившись на спільній меті, бо кінцевий результат - це привабливий вигляд нашої громади в усіх її куточках.