Особливе свято...

Дата: 01.10.2020 16:43

Перший день жовтня, який цього року виявився холодним та хмарним, працівники відділу освіти Городоцької міської ради, директори ліцеїв, гімназій, закладів дошкільної освіти, вчителі, технічні працівники та інші зустрічали з посмішкою на обличчі. Адже, в першу неділю жовтня усі навчальні заклади відзначають свято – День працівників освіти.

В конференц-залі відділу освіти Городоцької міської ради не вдалося зібрати усіх, бо маємо особливі умови, які нам диктує світ. Але українське вбрання, квіти, музика, усе це надало заходу особливої атмосфери.

Із професійним святом привітали усіх присутніх заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко, начальник відділу освіти Городоцької міської ради Сергій Рибак, голова Городоцької районної організації профспілки працівників освіти Людмила Підлісна. Побажали усім присутнім та їх колективам миру, злагоди, благополуччя та нових звершень на освітянській ниві.

Кращі працівники освітньої сфери були нагородженні Грамотами Хмельницької обласної ради, Городоцької міської ради, подяками Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, грамотами та подяками відділу освіти та Городоцької районної профспілки працівників освіти.

Також, було вручено пам’ятний знак премії імені Сергія Виноградського в галузі освіти Городоцької міської ради вчителю біології Городоцького ліцею №1 Аллі Гаврищук.

Міський голова Василь Підлісний та начальник відділу освіти Городоцької міської ради Сергій Рибак отримали почесні знаки Федерації Профспілок України «За соціальне партнерство».

Приємним сюрпризом для усіх стало вітальне відео учнів закладів шкільної та дошкільної освіти.

В Городоцькій громаді є професійні освітяни, розумні діти і величезна підтримка влади, а завдяки співпраці, діти громади отримують якісну освіту, яка допоможе їм успішно реалізуватися в житті.