Дорогі вчителі, шановні працівники сфери освіти, ветерани педагогічної праці!

Дата: 02.10.2020 15:25

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Сьогодні на вас покладено дуже важке завдання - підготувати наших дітей і молодь до майбутнього. Яким буде це майбутнє? Про нього відомо лише одне - воно буде дуже відрізнятися від сьогодення.

Ви навчаєте дітей фінансової грамотності, умінню працювати в команді, володіти інформаційними технологіями, іноземними мовами та всім тим, що потрібно дитині для успішного життя та її самореалізації.

Ваш педагогічний талант, відданість своєму покликанню, професійна майстерність є запорукою того, що молоде покоління Городоцької громади буде готове гідно відповісти на виклики часу.

Вітаючи вас зі святом, хочу подякувати за вашу витримку, мудрість та вірність обраній справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, впевненості, витримки, невичерпної сили, творчої наснаги та нових педагогічних звершень. Нехай ваша любов до своєї роботи буде без меж, нехай ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, а ваші серця зігріває довіра та любов.

З святом дорогі освітяни!

З повагою,

міський голова                                           Василь ПІДЛІСНИЙ