Безперервна робота КП"Городоккомунсервіс"

Дата: 09.10.2020 17:31

Незважаючи на негоду, яка панує на усій  території Городоччини у комунального підприємства роботи не зменшилось.
Прориви на вулицях Коцюбинського, Олега  Ольжича  та Пархоменка були оперативно ліквідовані бригадою аварійно-відновлювальних робіт КП «Городоккомунсервіс».
В с.Купин продовжується заміна водопровідних мереж. З метою відновлення водопостачання в с. Нове Поріччя замінено 100 метрів водопровідних труб. Встановлено водостічні труби та ін..
Роботи проводилися складні,  через  несприятливі  погодні умови  їх виконання  займало чимало часу, але за тиждень, що завершується, роботи зроблено багато.
Планово обстежили та здійснили обслуговування каналізаційних мереж в мікрорайоні МКК.
По вулиці Гончара замінено стару запірну арматуру, яка перестала виконувати свої функції на нову, що дало можливість надійно та ефективно транспортувати воду по даній та прилеглих вулицях міста.
Грейдерування, вивіз щебеню для підсипки, усе це було зроблено у с.Пільний Олексинець для покращення стану доріг.
В с.Лігогірка   відремонтовано криницю загального користування.
Постійно виконується чимало робіт на території громади, для того, щоб її мешканцям жилось комфортно.