Засідання виконавчого комітету: про що говорили та за що голосували…

Дата: 04.11.2020 14:22

4 листопада   2020 року  під керівництвом міського голови Василя Підлісного відбулось чергове та останнє у цій каденції, засідання виконавчого комітету. У засіданні взяли участь 26 членів виконкому, які активно обговорювали питання порядку денного.

В результаті обговорення членами виконавчого комітету одноголосно прийнято 21 рішення, серед яких про затвердження висновку опікунської ради виконавчого комітету міської ради, поточних індивідуальних  технологічних нормативів використання питної води ТОВ «Оболонь Агро» для  с.Велика Левада,  схеми благоустрою прилеглої прибудинкової території; про надання дозволів на виготовлення схеми благоустрою на розширення автостоянки біля магазину по вул.Гончара О., 4Б/2 в м.Городок Хмельницької області, на благоустрій земельної ділянки з облаштуванням проїзду, на благоустрій та озеленення земельної ділянки прибудинкової території; про погодження режиму  роботи  магазину «Дім інструментів» та інші.

Директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Валентина Бендюжко прозвітувала про діяльність установи за 2020 рік, а начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Вадим Мацьоха проінформував присутніх  про стан  готовності  об’єктів житлово-комунального  господарства, освітньої та  соціально-культурної сфери до роботи  в осінньо-зимовий період 2020/2021 років в Городоцькій об’єднаній територіальній громаді.

Додатково повідомляємо, що більш детально з рішеннями  виконавчого комітету можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі «Виконавчий комітет» (за посиланням https://gorodocka-gromada.gov.ua/vikonavchij-komitet-17-21-47-11-01-2018/)