Робота комунальників за тиждень що минув…

Дата: 06.11.2020 10:58

За  тиждень, що минає  працівниками комунального підприємства виконано чимало роботи на території міста  та старостинських округів.

Продовжуються прокладання водопровідних труб в с.Хмелівка, на сьогоднішній день прокладено 1,5 км. водогону із 3 км. запланованих.

У с.Купин станом на 05.11.2020 року  вимощено 600 м. трубопроводу, розпочато другу частину протяжністю близько 540 м.

Наближаються до завершення роботи  по заміні водопроводу по вул. П.Григоренка в м.Городок, прокладено близько 600м., залишився перехід через вул.Чайковського та влаштування двох колодязів.

Спецтехніка підприємства на протязі тижня  тривалий час працювала  над ліквідацією  проривів водопровідних мереж по вул.Чернишевського, Чайковського,  Бухти А., пров.Гуменного, вул.Індустріальна, Смотрицька  та каналізаційних  мереж по вул.Я.Мудрого, Шевченка Т., Терешкової в м.Городок.

Працівниками  приватного  підприємства  комбінату комунального  обслуговування сільського населення  розпочато роботи по об’єкту «Заміна аварійної ділянки системи водовідведення по провулку Молочноконсервний в м.Городок Городоцького району Хмельницької області», триває різка асфальтного покриття.

Проведено ряд робіт  по благоустрою  міського кладовища та полігону твердих побутових відходів, артезіанських свердловин №3 та №4, що в м. Городок.

Бригадою електриків періодично проводиться заміна лам вуличного освітлення як на території міста та сільських населених пунктів.

На території старостинських округів  працівниками з благоустрою  проводиться щоденна та клопітка робота щодо прибирання прилеглих територій до об’єктів соціальної сфери,  розчистки вулиць, сільських кладовищ.

У Чорнивідському старостинському окрузі  облаштовано  бруківкою дитячий майданчик біля сільського Будинку культури.

Проводились роботи по встановленню  навісів та підготовка до облаштування глядацьких лавок  на сільському  стадіоні з   у с.Чорниводи.

У селах Кузьмин, Нове Поріччя та В.Яромирка проводили ремонт систем водопостачання.

На території сільських населених пунктів  періодично проводиться ремонт сільських доріг комунальної власності.