У Городоцькому районі тривають комісійні перевірки по дотриманню карантинних заходів

Дата: 09.11.2020 16:18

З метою організації належного контролю за додержанням протиепідемічних та обмежуваних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (із змінами), в районі активізовано комісійні перевірки, до складу яких входять представники Городоцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, працівники районного відділу поліції та органів місцевого самоврядування.

Комісійні (робочі) групи щоденно здійснюють контроль за виконанням та дотриманням протиепідемічних заходів на території району, а саме:

- використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, в громадських приміщеннях, громадському транспорті, в місцях масового скупчення людей;

- проведення суб’єктами господарювання заходів з дезінфекції;

- забезпечення закладів торгівлі засобами індивідуального захисту та засобами дезінфекції тощо.

Також здійснюється перевірка додержання санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», інших актів законодавства.

Під час комісійних перевірок проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з працівниками закладів торгівлі та надання послуг, наголошується на необхідності безумовного дотримання протиепідемічних та карантинних заходів у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.