Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС міської ради…

Дата: 09.11.2020 16:43

09 листопада 2020 року  відбулося  позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Городоцької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Сергія Літвінчука.

На порядку денному розглядалось  питання «Про заходи з запобігання поширенню на території Городоцької об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

За результатами виступів та з урахуванням обговорень, комісія вирішила:

1. Відповідно до рішень Державної комісії  від 06.11.2020 року № 41, Хмельницької обласної комісії від 06.11.2020 року № 45, Городоцької  районної  комісії від 06.11.2020 року № 25 з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонити на території Городоцької міської об’єднаної територіальної громади:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури;

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

-  приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

- відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування).

Термін: на період карантину.

1. Відділу освіти Городоцької міської ради здійснювати щоденний моніторинг статистики захворювання в навчальних закладах середньої та дошкільної освіти.

Термін: щоденно до 10.00 год.