Міністр розповів, які операції припинено у лікарнях через коронавірус

Дата: 10.11.2020 13:36

Через коронавірус в Україні припинено проведення планових госпіталізацій та операцій, окрім тих, які є обов’язковими для проведення за життєвими показниками. Про це в ефірі програми “Свобода слова” повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“У нас припинено планові операції, планова госпіталізація. Крім тих операцій і госпіталізацій, які скажімо так, по життєвим показникам обов’язкові до виконання. Це онкозахворювання, пологи, решта операцій, оперативних втручань і госпіталізації, які не можна відтермінувати. Якщо є планова госпіталізація і планові операції, які можливо відтермінувати, вони будуть відтерміновані. Ця норма діє на території регіонів з помаранчевим рівнем небезпеки від початку адаптивного карантину”, — розповів міністр.

Використано інформацію сайту: https://www.unn.com.ua/