Незважаючи на заходи, які обумовлені оголошенням карантину, працівники КП «Городоккомунсервіс» працюють безупинно

Дата: 13.11.2020 15:17

У той час, як більшість підприємств змушені призупинити або обмежити свою діяльність, дане підприємство продовжує працювати у штатному режимі.

Цього тижня бригада аварійно – відновлюваних робіт виконала роботи з ліквідації проривів водопровідних мереж по вулицях Чайковського,Саксаганського та Індустріальній.

Задля забезпечення безперебійного водопостачання в селі Кузьмин було встановлено водонапірну башту. В с.Купин продовжуються роботи по заміні водопровідних мереж.

Також, працівники комунального підприємства відремонтували автоматику на свердловині в с.Турчинці та провели обстеження артсвердловин в с.Борщівка та с.Радковиця з метою встановлення автоматичного обладнання.

Ліквідовано каналізаційні затори  по вулицях Шевченка та Київській в м.Городок.

Провели ямковий ремонт по вулицях Чернишевського, Шевченка та Миру.

Впорядковано дорогу до новозбудованих очисних споруд.

Протягом тижня замінено лампи вуличного освітлення по вул.Чехова, Пирогова і 1-го Травня. Завершено поточний ремонт мережі вуличного освітлення по пров.Огієнка (освітлено вулицю).

Проводяться підготовчі роботи щодо проведення освітлення майданчика з штучним покриттям біля  Городоцького ліцею №4.

Працівники КП «Городоккомунсервіс» не лише оперативно ліквідовують аварійні ситуації на мережах, а й продовжують виконання планових робіт.