Служба зайнятості і сільськогосподарські підприємства: взаємовигідне партнерство

Дата: 16.11.2020 08:05

Хмельницька обласна служба зайнятості активно співпрацює з багатьма сільськогосподарськими підприємствами області щодо укомплектування вільних робочих місць, організації професійного навчання, тимчасової зайнятості. Серед них: ТОВ «Агропартнер-1» (Красилівський район), ТОВ «Сварог Дністер» (Новоушицький район), ТОВ «Україна» та ТОВ «Святець» (Теофіпольський район), ПП «Аграрна компанія 2004» (Городоцький район), ТзОВ «Козацька долина» (Дунаєвецький район), ТОВ Компанія «Укрелітагро» (Ізяславський район), СВК «Летава» (Чемеровецький район).

Як результат, протягом січня - жовтня  2020 року  працевлаштовано майже 4 тис. осіб, у сфері сільського господарства, за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, підсобний робітник, озеленювач, тваринник, плодоовочівник  тощо. Станом на 1 листопада у базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 100 вакансій у цій галузі. Також для потреб сільськогосподарських підприємств проводилось навчання 1,8 тис. безробітних громадян за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електрогазозварник, слюсар, водій автотранспортних засобів тощо.

Налагоджена тісна співпраця обласної служби зайнятості також з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) області. Постійно відбуваються робочі зустрічі керівників філій ОЦЗ та центрів зайнятості з головами ОТГ та керівниками підприємств, які розташовані на їхній території, під час яких обговорюються питання щодо інноваційних підходів в роботі служби зайнятості, створення нових робочих місць, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.

Напередодні професійного свята бажаємо всім трудовим колективам сільського господарства міцного здоров’я, успіхів та процвітання.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості