Що потрібно знати, як громадянину: права та обов’язки

Дата: 16.11.2020 16:38

У сучасному світі дуже важливо знати й уміти користуватися знаннями про свої права та обов’язки, як громадянина держави. Адже вони сприяють  прийняттю відповідальних рішень, вчать протидіяти порушенню прав людини, допомагають відстоювати власну точку зору.

Саме тому 17 листопада  на базі Городоцького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Хмельницькій області начальником відділу «Городоцьке бюро  правової допомоги» Хмельницького місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Діаною Думановською для суб’єктів пробації було надано консультації із цивільного та сімейного законодавства та надано перелік послуг, якими можна скористатися у відділі.

По закінченню заходу, учасниками зроблено висновок,  що людина від народження наділена правами, а з часом, у процесі життя, після досягнення встановленого законом віку, вона набуває здатності мати обов’язки і нести відповідальність за свої дії. Тому потрібно пам’ятати, що права визначають ступінь свободи, а обов’язки – ступінь відповідальності людини.

У кожного з нас є права, і ми повинні добре знати їх та вміти ними користуватися. Але слід знати не лише свої права, а й обов’язки. Прагнучи відстояти свої права, не порушуйте права інших!