Зустріч з представниками Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України

Дата: 26.11.2020 11:39

Напередодні першої сесії міської ради нового скликання консультанти Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України завітали у Городоцьку міську раду, щоб поспілкуватися із фахівцями виконавчого комітету.

Візит реалізовано в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Під час діалогу консультантка із комунікаційних питань Ольга Поліщук розповіла про діяльність АМУ та роботу Хмельницького РВ, про освітні проекти та заходи. Також ознайомила присутніх із поточною роботою Асоціації міст України над законами та нормативними актами, що стосуються органів місцевого самоврядування.

Консультантка із юридичних питань Юлія Сапуга ознайомила колектив виконавчого комітету міської ради із змінами, що стосуються правонаступництва обов’язків, майна та земель, що були у розпорядженні районних рад. Також обговорили питання, що стосуються роботи старост та старостинських округів. Окремо наголосила на нюансах у сфері земельних правовідносин, передачі земель державної власності у комунальну.

Крім того, консультантки проінформували фахівців Городоцької міської ради про Посібник АМУ для громад та закликали брати участь у онлайн-вебінарах АМУ та заходах Хмельницького регіонального відділення.