ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

Дата: 27.11.2020 13:07

Напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, який щороку відзначають у четверту суботу листопада, в м.Городок відбулося покладання квітів до Кургану пам’яті.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька, голова районної державної адміністрації Жанна Кордас та голова районної ради Ольга Зелінська приєдналися до загальноукраїнської хвилини мовчання, схиливши голови біля пам’ятника, поклали квіти та лампадки.

Вічна шана і пам’ять жертвам голодомору 1932-1933р.р. Жертовний дух їх не зачах у прірвах часу, не згасне пам’яті свіча із покоління в покоління.

Вічна їм пам’ять на вічній землі.

Також, цього дня на центральній площі міста відбудеться акція «Запали свічку» о 16.00год.