Паблік акаунт 7104 ua: що це

Дата: 01.12.2020 11:26

В умовах карантину АТ «Хмельницькгаз» намагається забезпечити миттєвий доступ споживачів до онлайн-сервісів 104.ua. Тепер для вирішення газових питань (передати показники лічильника, оплатити спожитий природний газ) не потрібно нікуди іти, достатньо зареєструватися в паблік акаунт 7104ua у Viber. Це можуть бути фізичні особи - побутові споживачі природного газу, за умови наявності особового рахунку.

30 листопада, в приміщенні міської ради представниця компанії проводила роз’яснювальну роботу з працівниками міської ради та допомогла при бажанні одразу і провести реєстрацію.

В чат-боті можна додати декілька особових рахунків. Таким чином можна буде допомагати людям похилого віку не відвідувати місць, де є велике скупчення людей, задля їхньої безпеки.

Як знайти паблік акаунт?

Для того, щоб знайти паблік акаунт у своєму Viber-месенджері перейдіть по кнопці   "Додатково" (меню). Оберіть QR-код, після чого наведіть камеру на це зображення з кодом для сканування.

або натисніть на посилання з мобільного .