Увага, обрядовий дитячий онлайн фестиваль - конкурс «Від Романа до Миколи» приурочений зимовому циклу свят

Дата: 01.12.2020 13:44

П О Л О Ж Е Н Н Я про обрядовий дитячий онлайн фестиваль - конкурс «Від Романа до Миколи» приурочений зимовому циклу свят

Засновники та організатори  фестивалю:

Городоцька міська рада;

Відділ культури національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради;

Городоцький міський Будинок культури

Мета та завдання фестивалю:

Мета фестивалю: збереження та популяризація звичаїв , традицій та обрядів, згуртування молодого покоління завдяки відродженню та розвитку української творчості,  розкриття  творчих талантів різного виду мистецтва та примноження культурно-мистецької спадщини рідного краю.

Завдання фестивалю: виявлення та підтримка творчих дітей, обдарованих вокалістів та дитячих колективів ; об’єднання талановитих і творчих особистостей у єдину родину .

Відтворення  матеріальних та нематеріальних культурних цінностей родини.

Фестиваль проводиться в онлайн , за номінаціями:

«Родина – творчості  перлина»

• фольклорні дитячі колективи  (обрядове дійство  )
  • вокальні дитячі колективи, ансамблі  та малі форми
  • театральні дитячі колективи  ( інсценізація , художнє читання)
  • хореографічні дитячі колективи ( сольні та групові постановки).

Тривалість виступу  не повинна перевищувати 7-10 хвилин!

Виставка

• «Подвір’я творчого натхнення» (народне декоративно-прикладне мистецтво, образотворче мистецтво: вишивка, витинанка, художній розпис, ткацтво, лозоплетіння, кераміка, різьблення, вироби з соломи, , лялькарство);

Виставка

• «Креативні родинні інсталяції» (сучасне українське декоративно-прикладне мистецтво: квілінг, вироби з бісеру, фотомистецтво, миловаріння, вироби з солоного тіста, декоративні прикраси);

Порядок проведення фестивалю з 6 грудня по 18 грудня 2020 року

Заявки на участь  приймаються до 5 грудня 2020 року за формою (обов’язково у друкованому вигляді) за адресою:

Городоцький міський Будинок культури м. Городок  вул. Грушевського,59,

на e-mail:  rbk_4747@ukr.net .

Нагородження учасників фестивалю:

Всі учасники фестивалю нагороджуються подарунками від святого Миколая. Переможці конкурсу дипломами , подяками та цінними подарунками.

ЗАЯВКА для участі в обрядовому дитячому онлайн фестивалі - конкурсі «Від Романа до Миколи»