Молодь, робота, майбутнє

Дата: 02.12.2020 09:19

Молодь, робота, майбутнє – три слова, які ми поєднаємо разом на Future of Work: бачення нового покоління!

Future of Work – це Всеукраїнський онлайн-форум для молоді на тему майбутнього освіти, зайнятості та підприємництва!

Міністерство молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром, Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», програмою UNITY та за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна готують дещо мегаінтерактивне!

Будемо говорити про:
 - освітні та кар'єрні можливості для молоді від Career Hub і Пакту заради молоді–2025
-  розвиток провідних галузей та працевлаштування в Україні
 - бачення молоді питань роботи, професії та навичок майбутнього

11 грудня 2020 року

Встигніть зареєструватися до 8 грудня 2020 року за посиланням  https://forms.gle/kEJQaXDDd5twXB1G8
Відібраним учасникам прийде запрошення напередодні. Решта зможуть переглянути трансляцію на інших платформах

Хочете бути на крок попереду? Реєструйтесь, щоб наблизитись до успішного майбутнього!