Ні агресії і насильству…

Дата: 07.12.2020 15:01

07 грудня 2020 року в рамках проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провідним інспектором Городоцького РС філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області Інною Ястремською спільно з начальником «Городоцького бюро правової допомоги» Діаною Думановською провели просвітницький захід на тему: « Ні агресії і насильству…» з засудженими особами, які перебувають на обліку в органах пробації. Під час заходу суб’єктам пробації роз’яснено про захист постраждалих осіб та наслідки відповідальності за вчинення насильства, також обговорено види насильства, причини його вчинення. Насильство широко розповсюджено в нашому буденному житті. Воно стало настільки звичним, що ми часто і не вважаємо його насильством. Ми звикли бачити в засобах масової інформації, на телебаченні і в кінотеатрах, на банерах, в мережі Інтернет жорстокість різного роду. Стали відноситися до неї спокійно і не помічати, а дехто став вважати це нормою. Наприкінці заходу присутнім наводились приклади конструктивного вирішення конфліктів, методи подолання агресії, а також було надано інформаційні буклети та телефонні номери, за якими можна звернутись в разі потреби.

Але хочеться звернутися і до тих, хто не почув нашого слова. Якщо у вашій родині існують проблеми насильства – не залишайтеся самотніми, пам’ятайте, що кожна людина має право на захист свого життя, честі та гідності і ніхто не в праві посягати, на те, що належить лише вам.

Звертайтесь за допомогою сьогодні і не чекайте «завтра»!