Оголошення про проведення громадських обговорень про візуалізацію центральної частини міста Городок

Дата: 08.12.2020 11:16

На підставі договору № 002 від 15 квітня 2020 року розробляється проектна документація: «Капітальний ремонт вулиці Грушевського між будинками № 47/2 і 61 і вулиці Шевченка між будинками № 14 і 17» (ДК 71400000-2 Послуги у сфері містобудування та ландшафтної архітектури), тобто візуалізації центральної частини міста.

На сьогоднішній день розробником (ФОП Райфшнайдер Дмитро Райфович) завершено  креслення ескізної частини даного проекту.

ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Для продовження подальшої роботи оголошується громадське обговорення з метою узгодження проектних рішень та одержання пропозицій від громадськості.

Громадське обговорення передбачає збір пропозицій та зауважень до проектів містобудівної документації, а також проведення ознайомчого заходу для мешканців — громадського слухання.

Проектант врахує думки та пропозиції (які будуть запротокольовані) в подальшій роботі над проектом.

Пропозиції та зауваження необхідно подавати міській раді в письмовому вигляді або на електронну адресу: gorarh@ukr.net , можливо також залишати коментарі з конструктивними пропозиціями, під цим посиланням.

Затверджена документація служитиме для визначення подальшого розвитку міста, у тому числі:

• розміщення об’єктів різного призначення, їх характеристик та розмірів,
  • капітальних ремонтів та реконструкції існуючих об’єктів (будівель, споруд, тротуарів, доріг, зелених зон, тощо), з метою узгодження їх подальшого вигляду,
  • визначення черговості необхідних робіт.

Конструктивні пропозиції щодо  проектного рішення приймаються до 16.12.2020 року.