На території Городоцької об’єднаної громади тривають комісійні обстеження суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних заходів
З метою організації належного контролю за додержанням протиепідемічних та обмежуваних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (із змінами), в Городоцькій громаді активізовано комісійні обстеження, до складу яких входять представники Городоцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, працівники районного відділу поліції та органів місцевого самоврядування.
Під час моніторингу особлива увага зверталась на наявність, запас та правильність використання засобів індивідуального захисту працівниками та відвідувачами, наявність дезінфікуючих та антисептичних засобів, періодичність дезінфекції контактних поверхонь і дотримання соціальної дистанції між відвідувачами. Також проводились різноманітні бесіди з персоналом різних установ та їхніми відвідувачами щодо профілактики інфікування та поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.