Семінар-практикум...

Дата: 18.12.2020 16:17

17 грудня 2020 року на базі КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Городоцької міської ради Хмельницької області відбувся обласний онлайн семінар-практикум для фахівців дефектологів інклюзивно-ресурсних центрів на тему: "Розвиток комунікативних компетентностей як передумова успішної адаптації дітей з особливими освітніми потребами до самостійного життя".

Наково-методичний модуль розпочала завідувач сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації - А. Марисюк з темою “Мовна соціалізація дітей з особливостями психофізичного розвитку в умовах інформаційного суспільства”.

С. Мельник - завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ХОІППО ознайомила з особливостями роботи вчителя-логопеда та вчителя-дефектолога з дітьми з ООП.

Після теоретичної частини було проведено онлайн екскурсію центром та ознайомлення з практичною діяльністю фахівців ІРЦ.

В практичному модулі вчитель-дефектолог Ю. Скочеляс поділилась досвідом формування комунікативних навичок різних категорій дітей з ООП. Познайомила з відеофрагментами занять з дитиною аутистом з формування діалогової гри.

І. Котлінська - вчитель-логопед інклюзивно-ресурсного центру поділилась практикою запуску мовлення немовленнєвих дітей. Також учасники семінару мали можливість переглянути відеофрагменти занятть з використанням методики Гленна Домана.

В кінці семінару присутні обмінялися думками, враженнями, та підвели підсумки.

Учасники семінару-практикуму отримають сертифікати ХОІППО.