Відбулася чергова сесія міської ради

Дата: 23.12.2020 17:03

Сьогодні, 23 грудня, відбулося засідання другої сесії Городоцької міської ради. На порядок денний було винесено 50 проектів рішень.

Розпочалася робота депутатів із затвердження Регламенту Городоцької міської ради VIII скликання.

Крім того оперативно розглянуті та затверджені основні програми   життєдіяльності громади, які будуть фінансуватися із бюджету  Городоцької міської територіальної громади у 2021 році.

Також, одноголосно були прийняті рішення про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Городоцького району до комунальної власності Городоцької міської ради  ряд об’єктів та майно.

Змінили засновників, тип та назви закладів середньої та дошкільної освіти, затвердили структуру виконавчих органів ради, загальну чисельності апарату та її виконавчих органів, розглянули звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги та   блок земельних питань.

Ключовим  було питання про прийняття  бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2021 рік, за яке депутати проголосували одноголосно.

Оскільки попередньо на засіданнях постійних депутатських комісій, депутати працювали добросовісно, активно обговорювали питання, вносили зміни та доповнення, тому усі  питання порядку денного  підтримано   більшістю голосів в цілому.

На завершення сесії міський голова привітала усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, побажавши  здоров’я, миру, злагоди та Божого благословення.