Відбувся один із пріоритетних заходів Малої академії наук…

Дата: 24.12.2020 08:56

Щороку обдарована молодь Городоччини бере активну участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН України - одному із пріоритетних заходів Малої академії наук.

22 грудня 2020 року наукова конференція Городоцької філії Хмельницького територіального відділення МАН відбулась у дистанційному форматі. 17 учасників Конкурсу захищали свої науково-дослідницькі проєкти на платформі ZOOM.

На підставі протоколів заочного оцінювання дослідницьких проєктів, постерів та наукової конференції членами журі був складений підсумковий протокол проведення І етапу Конкурсу в кожній науковій секції, який є підставою для встановлення результатів:

Секція зарубіжна література - Гзуля Єлізавета, учениця 10 класу Городоцького ліцею №1.

Секція мистецтвознавство - Гладка Ірина, учениця 11 класу Городоцького ліцею №4.

Секція журналістика - Корчова Маргарита, учениця 11 класу  школи з польською мовою навчання.

Секція історія України - Войткова Алла, учениця 10 класу Городоцького ліцею №1.

Секція математика - Кукса Юлія, учениця 9 класу Городоцького ліцею №1.

Секція астрономія та астрофізика - Копицяк Анастасія, учениця 10 класу Великояромирського ліцею.

Секція хімія - Вовнянко Діана, учениця 9 класу Городоцького ліцею №4.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо творчих успіхів, сили волі, твердості духу до досягнення мети!!!