Погодні умови внесли свої корективи у роботу комунального підприємства...

Дата: 24.12.2020 14:56

Погодні умови внесли свої корективи у роботу комунального підприємства,  «зимова» техніка   вчасно  вийшла на свої об’єкти.

Протягом цього тижня бригадою аварійно-відновлювальних робіт ліквідовано каналізаційні затори мереж по вулицях Червоний майдан, Шевченка Т., Чкалова та провулку Ванагса ксьондза. Крім того, щодня викачували та вивозили 5-6 асенізаційних машин з каналізаційної системи по пров.МКК.

Спеціалістами підприємства проведено ревізію запірної арматури по вул.Заводська площа, Саксаганського та  Качинського Леха,  ліквідовано прориви по вул.Вереснева.

Бригадою електриків відремонтовано електросистему в приміщенні центру реабілітації для осіб з інвалідністю та проведено ремонт вуличного освітлення по вулиці Зелена, періодично міняються лампи вуличного освітлення.

В Радковицькому старостинському окрузі  проведено роботи по розвезенню (близько 200 т. щебіня) та плануванню щебенем доріг по вулицях в сіл Радковиця, Борщівка, Турчинці. Прокладено 150 метрів водопроводу по вулицях Набережна та Київська в с.Радковиця проведено заміну ламп.

Комунальниками підприємства проведено ремонт водогону по вулиці Шевченка,  в с.Нове Поріччя, замінено лампи вуличного освітлення та відремонтовано ліхтарі по вул.Центральна.

Продовжуються роботи по об’єкту «Заміна аварійної ділянки системи водовідведення по пров. Молочноконсервний в м.Городок Городоцького району Хмельницької області».

Завершено роботи по об’єкту «Капітальний ремонт каналізаційного колектора по вул.Грушевського в м.Городок, Городоцького району, Хмельницької області» та проводиться підготовка до введення  його в експлуатацію.