Найкращими спогадами дитинства є святкування Новорічних свят

Дата: 30.12.2020 16:04

Сьогодні, відбувся новорічний ранок в центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Вихованці закладу завжди з нетерпінням чекають  цього дійства і звичайно на прихід найдобрішого чарівника - Діда Мороза та його онуки - Снігурочки.

Вихованці Центру з святковим настроєм в костюмах казкових героїв та лісових звірят, прийшли до ялинки, щоб зустрічати Новий рік.  Весело грали в ігри,  водили хороводи, співали новорічних пісень.

Від імені міського голови Неоніли Андрійчук  з Новим 2021 роком  привітала усіх керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька.

Щасливі посмішки та чудовий настрій панував сьогодні на святі. Всі діти отримали солодкі подарунки, адже вони були слухняні та робили добрі справи протягом року.