Увага! Карантинні обмеження!

Дата: 30.12.2020 16:06

До відома жителів громади:

На виконання Постанови КМУ №1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».

• Відповідно до п.п.11 п.2 постанови забороняється проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність  закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних події;
  • Відповідно до п.п.12 п.2 постанови зі змінами від 23.12.2020 року №1301 забороняється, робота після 23-ї до 7-ї години, із забороною проведення розрахункових операцій після 22-ї години, суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос і діяльності після 23-ї години 31 грудня 2020 року до 7-ї години 1 січня 2021 року.

Просимо врахувати зазначені обмеження під час запланованих заходів та провести святкування без організації дозвілля.

Застерігаємо Вас від порушення санітарних правил і норм, щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням та порушення правил щодо карантину людей.