Як дотримуються карантинних обмежень у м. Городок в перші дні локдауну

Дата: 13.01.2021 10:53

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»   спеціалістами Городоцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, спільно з представниками поліції та головного спеціаліста – інспектора праці Городоцької міської ради, з 08 січня 2021 року проводяться  рейдові перевірки щодо дотримання посилених карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання різних форм власності, зокрема:

• приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення;

Основна увага зверталась на проведення безконтактного температурного скринінгу продавців і відвідувачів, використання засобів індивідуального захисту, антисептиків, дотримання соціального дистанціонування, проведення поточної і заключної дезінфекції, а також наявності інформування відвідувачів щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватись та щодо профілактики коронавірусної хвороби.

Всім власникам та персоналу відвідуваних об’єктів повторно доведено до відома про адміністративну відповідальність за недотримання карантинних заході,  які діють підчас зимового локдауну.