Поважні ювілеї

Дата: 15.01.2021 15:56

Днями в Городоцькій громаді святкували свої поважні ювілеї жителька міста Городок Панкевич Аріяна Петрівна та житель Жищинецького старостинського округу Маргошин Михайло Францович.

Привітати іменинників  із  славними ювілеями, 90 - річчям завітали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька, голова  міської ради ветеранів Оксана Харкавлюк та староста Жищинецького округу Микола Мазій.

Гості побажали ювіляркам міцного здоров’я, благополуччя, добра, шани від людей та уваги від близьких.

На адресу іменинників звучало багато теплих слів, привітань та найкращих побажань. А ювіляри, в свою чергу, дякували за вітання, повагу і турботу про них.