Уряд України встановив граничну ціну на газ для населення

Дата: 18.01.2021 15:09

Кабінет Міністрів України зафіксував ціну на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр з 1 лютого до кінця дії карантину. Це рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду в понеділок, 18 січня.

"Уряд приймає рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 гривні за кубічний метр газу. Така ціна буде діяти до кінця опалювального сезону або до завершення карантину. Вище, ніж 6,99 гривні за куб, постачальники газу не зможуть піднімати ціну", - сказав під час засідання прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він підкреслив, що після прийняття цього рішення ціна на газ для більшості українців знизиться на 30 відсотків, а для деяких - майже на 40 відсотків. Також Шмигаль додав, що найближчим часом Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕП) знизить тариф на розподіл газу для ряду газорозподільних компаній до 1,79 гривні за кубометр газу.