Робоча зустріч: організаційні питання щодо діяльності Городоцької міської ради

Дата: 19.01.2021 17:04

"Організаційні питання діяльності Городоцької міської ради", саме на таку тему, сьогодні в онлайн режимі спілкувались Городоцький міський голова Неоніла Андрійчук, керівництво міської ради та представники Хмельницького регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою".

Метою зустрічі було налагодження співпраці під час реалізації Городоцької громади своєї діяльності, зокрема після приєднання сільських рад.

Під час розмови Неоніла Андрійчук, акцентувала свою увагу на обговоренні питань щодо нових повноважень, які делегуються органам місцевого самоврядування, а також необхідності надання  субвенцій з держаного бюджету на виконання переданих повноважень.

В свою чергу, Дмитро Василенко – керівник Хмельницького регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" наголосив, що вони готові і надалі продовжуватимуть підтримку розвитку місцевого самоврядування та будуть допомагати представникам ОТГ рухатись до успішного впровадження реформи децентралізації.