Відкрита школа онлайн комунікацій Хмельницької обласної служби зайнятості

Дата: 25.01.2021 10:57

З метою розширення можливостей вільного доступу різних категорій молоді до інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг служби зайнятості створена «Відкрита школа онлайн комунікацій» Хмельницької обласної служби зайнятості.

Основним завданням школи є організація та проведення вебінарів, форумів, групових консультацій та інших заходів для різних категорій молоді в онлайн форматі, в т.ч. спільно з соціальними партнерами.

Хто може бути учасниками  школи комунікацій?

1. Безробітна молодь, яка перебуває  на обліку в службі зайнятості.
  2. Учні  професійних (професійно-технічних) закладів освіти.
  3. Студенти закладів вищої освіти.
  4. Здобувачі освіти  9-11-х класів закладів загальної середньої освіти.
  5. Представники підрозділів сприяння працевлаштуванню випускників закладів професійно-технічної та вищої освіти.
  6. Психологи, соціальні педагоги, класні керівники закладів освіти,  працівники інших  освітніх  та соціальних установ.
  7. Окремі цільові групи молоді (лідери учнівського самоврядування, голови студентських рад,  волонтери тощо).

6 причин чому Вам варто стати учасником школи комунікацій:

1) дізнаєтесь про діяльність, послуги, заходи, проєкти  та інновації служби зайнятості;

2) отримаєте інформацію з питань законодавства про зайнятість, права і  гарантії   молоді;

3) набудете навиків складання резюме та використання його у пошуку роботи;

4)  взнаєте про ефективні прийоми самопрезентації та основні кроки підготовки до співбесіди з роботодавцями;

5) Вас навчать користуванню  інтернет-ресурсами  та онлайн сервісами з метою пошуку роботи, отримання професійної інформації, додаткових знань та компетенцій;

6) професійно проконсультують щодо вибору чи зміни професії, сфери трудової діяльності, напряму подальшого навчання або перенавчання  згідно з інтересами, здібностями, станом здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділі організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості за номером (0382) 65-24-12 або в будь-який центр зайнятості чи філію Хмельницького ОЦЗ. Графік проведення заходів на лютий 2021 року буде опубліковано на інтернет-ресурсах Хмельницької обласної служби зайнятості.

Усі послуги служба зайнятості  надає БЕЗКОШТОВНО.

Відділ інформаційної роботи, Хмельницький обласний центр зайнятості, пров. Шевченка,10, м.Хмельницький, тел: +38(0382) 65-74-18  +38(0382)76-46-42, khm-ocz@kmocz.gov.ua.