Інформаційна робота щодо важливості легального працевлаштування громадян триває

Дата: 28.01.2021 09:04

Робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення на території Городоцької об’єднаної територіальної громади, проведено інформаційну кампанію, яка стосується насамперед питання виявлення неоформлених трудових відносин.

У ході її проведення консультували та роз’яснювали вимоги чинного законодавства про працю, особливу увагу звертали на питання оформлення трудових відносин з найманими працівниками, також  розповсюджували  серед працівників пам’ятки про основні права та переваги під час перебування в офіційних трудових відносинах.

Під час спілкування із роботодавцями наголошували, що допуск працівника до роботи без належного оформлення карається штрафом у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, а до юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження.

Вчинення порушення повторно протягом двох років з дня виявлення порушення - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.