Газ по 6,99 і нижче: постачальники встановили ціни на лютий

Дата: 01.02.2021 16:01

Більшість газопостачальних компаній України встановили граничну ціну в 6,99 грн за кубометр, але деякі встановили нижчу ціну.

Згідно з рішенням Уряду, вони не мали перевищувати 6,99 грн за кубометр. Однак деякі постачальники скористалися правом встановити навіть нижчу ціну.

«ТОВ «Хмельницькенергозбут» запропонувало 6,99 грн за кубометр у лютому, проти 7,95 грн у січні» – розповіла директор департаменту розвитку громад, будівництва та житлового-комунального господарства Хмельницької ОДА Віра Бригадир.

Також, газопостачальні компанії мають оприлюднювати вартість газу за 5 днів до початку місяця постачання, якщо ціна на наступний місяць буде відрізнятися від попереднього.

Ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр діятиме до 31 березня. Водночас, рішення про встановлення граничної ціни на газ не означає, що уряд відмовляється від розвитку ринку газу в Україні.

За словами Президента України Володимира Зеленського, навесні всі газопостачальні компанії мають представити населенню річні продукти.

«Там має бути вигідна, фіксована ціна на весь рік. Щоб наші люди змогли планувати свій бюджет, бачили ціну і знали, що ніхто не вправі її неочікувано задирати», – сказав Президент.

Використано матеріали зі сторінки Хмельницька обласна державна адміністрація соціальної мережі https://www.facebook.com