У м. Городок тривають рейдові перевірки щодо дотримання карантинних заходів

Дата: 08.02.2021 11:33

Спеціалістами Городоцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, спільно з представниками поліції та головного спеціаліста – інспектора праці Городоцької міської ради, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» щоденно здійснюють моніторинг виконання суб’єктами господарювання карантинних обмежень.

Комісійними обстеженнями були охоплені заклади, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, заклади громадського харчування та інші об’єкти.

Фахівцями постійно проводиться роз'яснювальна робота з відвідувачами підприємств та установ щодо необхідності дотримання дистанції та маскового режиму, а також наголошують на важливості безперервності процесу дотримання правил карантинних обмежень у відповідності до рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України.

Робота в зазначеному напрямку триває.