Благодійна допомога

Дата: 08.02.2021 17:14

Цьогоріч, 5 лютого до працівників комунальних некомерційних підприємств «Городоцька міська багатопрофільна лікарня», «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» завітали представники громадської організацій «Хмельниччина без сиріт»,  керівник Тетяна Воронцова.

Громадська організація надала благодійну допомогу у вигляді захисних костюмів багаторазового використання та масок для працівників даних закладів. Зустріч відбулася за участі керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Ольги Бистрицької.

На сьогоднішній день, одними із найважливіших завдань керівництва Городоцької міської ради і даного об’єднання є забезпечення людей, які контактують з хворими на COVID-19, працівників, які безпосередньо долучаються до надання послуг екстреного (кризового) втручання особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах - засобами індивідуального захисту, а також  запобігти поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Керівники вищезгаданих установ подякували громадській організацій «Хмельниччина без сиріт».