«Успішна молодь – успішна громада»: профорієнтаційний проєкт Хмельницької обласної служби зайнятості

Дата: 10.02.2021 13:28

Профорієнтаційна робота з молоддю постійно удосконалюється і набуває нового змісту. Ознайомлення зі світом та складовими вибору професій, з вимогами ринку праці є повсякденною роботою фахівців служби зайнятості. Тому Хмельницька обласна служба зайнятості пропонує молоді, учням 8-11 класів, студентам та випускникам навчальних закладів, соціальним працівникам, взяти участь у профорієнтаційному проєкті «Успішна молодь – успішна громада».

У рамках проєкту планується проведення різноманітних заходів: семінарів, тренінгів, екскурсій, виїзних акцій, засідань молодіжних клубів та студій кар’єрного розвитку, конкурсів інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру, тестування з метою визначення професійно важливих  якостей, професійної спрямованості та сфери професійної діяльності тощо. Зокрема проведення:

– обласного заочного конкурсу плакатів «Моє родинне дерево професій» серед учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти;

– обласного заочного конкурсу комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI» серед учнів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти та здобувачів освіти закладів професійно-технічної освіти.

Тож долучайтеся до наших заходів та знайомтеся із безмежним світом професійного життя разом з Хмельницькою обласною службою зайнятості. Детальніше про проєкт можна дізнатися у будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ, або у відділі організації профорієнтації обласного центру зайнятості за телефоном: (0382) 65-24-12.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості